Dołącz do programu afiliacyjnego!

Polecaj Maturalnych i zarabiaj prowizję!

Zarabiasz od wszystkich kwalifikujących się zakupów, a nie tylko reklamowanych produktów! Niezależnie od tego czy klient kupi to co reklamowałeś, czy zdecyduje się na coś innego – prowizja i tak wpada na Twoje konto!

Witaj w Szkole Maturalnych!

Siła w Maturzystach!

Wypełniaj quizy po lekcji, wspieraj potrzebujących!

Za każdy bezbłędnie wypełniony quiz po każdej z lekcji w Turbo Szkole Maturalnych przekażemy 0,50 zł na wybrany przez uczniów cel charytatywny!

W tym roku wspierać będziemy schronisko dla zwierząt (wybieramy dokładnie które), a także organizację charytatywną zajmującą się zdrowiem psychicznym młodych ludzi.

Do tej pory zebraliśmy:

1 700 PLN

Suma zebranych środków aktualizowana jest na koniec każdego tygodnia.

Miło Cię widzieć 😉

Witaj w Turbo Szkole!

Przez najbliższe miesiące przygotowywać będziemy się do matury!

Na tej stronie (Panel główny) umieszczać będziemy najważniejsze komunikaty, informacje o konkursach i wiele innych. Poniżej znajdziesz także przekierowania do ClickMeetinga, być nie musiał/a grzebać w wiadomościach emial.

Do 24 godzin po zakończeniu zajęć nagranie z nich będzie dostępne na stronie szkola.maturalni.com. Prowadzi do niego przycisko “zobacz nagrania”, który widzisz obok każdego przedmiotu.

To będzie wspaniała przygoda!
Zespół Maturalni.com

Dołącz do Discorda!

1. Dołącz do Discorda Maturalnych – Kliknij by dołączyć.
(jeśli nie masz konta w Discordzie – założ je bezpłatnie.)

2. Wejdź na kanał tekstowy#dostęp-szkoła-maturalnych” i kliknij “OPEN TICKET”.

3. W okienku wpisz swój adres email, a my przypiszemy Ci dostęp do Twoich przedmiotów.

Kontynuuj naukę:

Matematyka podstawowa

wtorek, godzina 18:00

Wtorek o 18:00

Matematyka rozszerzona

wtorek, godzina 20:30

Wtorek o 20:30

Język polski podstawowy

środa, godzina 18:00

Środa o 18:00

Angielski rozszerzony

poniedziałek, godzina 18:00

Poniedziałek o 18:00

czwartek, godzina 18:00

Czwartek o 18:00

Instrukcja

Jak uzyskać ID użytkownika na Discordzie?

1. Musisz mieć założone konto na Discordzie.
  2. W lewym dolnym rogu znajduje się Twoja miniaturka. Klikając w nią rozwijasz więcej opcji.
  3. Jedną z opcji jest “Kopiuj ID użytkownika”.
  4. Skopiowane ID wklej do formularza i wyślij.

GOTOWE! ;)

Instrukcja

Token

Jeśli dokonałeś zakupu przedmiotu na Twój email przyszedł TOKEN, czyli swego rodzaju indywidualne “hasło”. Dzięki niemu będziesz mógł uczestniczyć w zajęciach.

Szukaj go także w spamie lub po nazwie maila “Zaproszenie na wydarzenie”.

Token jest przypisany do użytkownika i jest indywidualny. Jeśli udostępnisz go komuś – wtedy sam nie wejdziesz na zajęcia.

Jeśli jeszcze nie dokonałeś zakupu przedmiotu (czyli nie masz tokena) – kliknij tutaj.