Turbo Szkoła Maturalnych

Ucz się na luzie od najlepszych
w Polsce!

Nasze wartości

Spełniamy maturalne marzenia!

Platforma Maturalni.com powstała w oparciu o doświadczenia 150 000 uczniów.
Projekt wdrażany i testowany był w szkołach publicznych, a za treści merytoryczne odpowiada zespół ponad 50 osób, w tym nauczycieli, ekspertów, grafików, metodyków nauczania oraz programistów.

Wolność

Uwalniamy od nudnych nauczycieli, złych lekcji i szkodliwego środowiska.
Sprawimy, że edukacja jest czymś przyjemnym a nie tylko przykrym obowiązkiem.

Równość

Każdy uczeń w Polsce zyskuje równy dostęp do sprawdzonej wiedzy,
podanej przez najlepszych nauczycieli w kraju.

Rozwój

Każdego dnia staramy się być lepsi niż poprzedniego. Tego samego oczekujemy od naszych nauczycieli.
Do tego chcemy zachęcić także Ciebie!

Doświadczenie

Przygotowaliśmy do matury
tysiące uczniów!

Najlepsi nauczyciele w Polsce, którzy potrafią uczyć na luzie.

Język polski | Ekspertka maturalna

Matematyka | Egzaminator

Matematyka | Ekspertka maturalna

Język polski | Egzaminatorka

Joanna Orlik

Język angielski | Egzaminatorka

Monika Kulikowska

Język angielski | Egzaminatorka

Jakub Stanek

Biologia | Ekspert maturalny

Język polski | Egzaminator

Zespół Maturalnych

To My tworzymy dla Ciebie fajne miejsce do nauki 🙂

NASZ TEAM

Maturalni.com

Tworząc Turbo Szkołę Maturalnych chcieliśmy zbudować miejsce, w którym sami chcielibyśmy się uczyć. Treściwe, angażujące i profesjonalnie przygotowane lekcje, prowadzone będą przez najlepszych nauczycieli w Polsce. Dzięki temu nauka jest efektywna, a my zwracamy uczniom ich bardzo cenny czas, który przeznaczyć mogą na rozwianie swoich pasji i zainteresowań.

Opinie naszych uczniów mówią same za siebie.

Moja mama wydała na moje korepetycję kilka tysięcy złotych. Gdyby się dowiedziała, że Wasz kurs za 300 zł dał mi więcej niż te wszystkie korki, to by się chyba załamała.

Monika

Z próbnej z biologii miałam 13%, a maturę w maju napisałem na 74%. Korzystałam tylko z Waszych materiałów, więc pomogliście mi wykręcić 5x wynik na maturze!

Julia

Dzięki Wam zdałem maturę z matematyki, mimo, że nie wierzyli we mnie ani rodzice, ani nauczyciele, ani koledzy z klasy. Dziękuję Wam, jesteście WIELCY.

Tomek

Jeśli chodzi o mój odbiór kursu to mogę dać mocne 20/10. Naprawdę przerósł moje oczekiwania.

Wiktoria