KONTAKT

Zależy nam na kontakcie z Tobą!

Dane kontaktowe

Odpowiadamy na wiadomości najszybciej jak możemy

Jeżeli masz jakiekolwiek pytania, propozycje współpracy, wątpliwości, temat do przegadania – napisz do nas!

Najszybciej odpowiemy tutaj:

Jeżeli potrzebujesz z nami porozmawiać to również zapraszamy:

Nasz adres korespondencyjny:

Wymagane

Wymagane

Wymagane

FAQ

Poznaj odpowiedzi na najczęściej pojawiające się pytania

Czym jest Turbo Szkoła Maturalnych?

Turbo Szkoła Maturalnych to wyjątkowa szkoła, który pozwala na systematyczne przygotowania do matury 2024. To nie jest zwykła szkoła, to onlinowa przestrzeń, w której uczysz się tylko tego, co realnie potrzebne na maturę, z najlepszymi nauczycielami i dużym wsparciem społeczności.

Turbo Szkoła obejmuje:
– cykl 25 spotkań z nauczycielem,
– możliwość darmowych konsultacji z ekspertem,
quizy i testy wiedzy,
dostęp do nagrań z zajęć do 31 maja 2024 r.,
dostęp do dedykowanej grupy z uczniami i ekspertami, 
gwarancję satysfakcji. 

Dzięki takiej Turbo Szkole możesz zastąpić korepetycje i efektywnie przygotowywać się przez cały rok do matury!

Czy to prawdziwa szkoła? Czy muszę się wypisywać ze swojej szkoły?

Spokojnie, to nie jest tradycyjna szkoła, do której chodzisz codziennie! Dołączając do nas nie wypisujesz się ze swojej szkoły. Nasza Turbo Szkoła to rodzaj szkoły dodatkowej, w której przygotowujesz się tylko z tego co potrzebne do matury. Dzięki takiemu formatowi nauki, możesz zastąpić korepetycje.

Jakie przedmioty są realizowane w Turbo Szkole Maturalnych?

Przedmioty, które mamy w szkole to: język polski podstawowy, język angielski rozszerzony, matematyka podstawowa, matematyka rozszerzona i biologia.

Jeżeli jakiś przedmiot jeszcze chcesz realizować w naszej szkole to poinformuj nas o tym! Przy wystarczająco dużej ilości chętnych dołożymy kolejny przedmiot.

Ile to kosztuje?

Ceny jest zależna od dwóch czynników:

– Terminu, w jakim dokonasz zapisu. Warto zapisać się jak najwcześniej i załapać się na przedsprzedaż miejsc.

– Czasu, na jaki wykupujesz dostęp do Turbo Szkoły.

Aktualny cennik znajdziesz na naszej stronie internetowej.

Kto prowadzi zajęcia w Turbo Szkole?

Zajęcia są prowadzone przez doświadczonych nauczycieli, którzy od lat, z dużymi sukcesami, przygotowują uczniów do matury. Prowadzący to egzaminatorzy CKE, doświadczeni nauczyciele, a także eduinfluencerzy! Więcej informacji o nauczycielach znajdziesz w zakładce „O szkole”.

Czy mogę poznać sposób prowadzenia zajęć przez nauczyciela wcześniej?

Tak! Prowadzimy LIVE maturalny, czyli darmowe transmisje online na naszym Facebooku i platformie Maturalni.com, gdzie możesz zobaczyć zajęcia z różnych przedmiotów z naszymi nauczycielami.

Czy mogę zwrócić zajęcia?

Twoje zadowolenie jest dla nas ogromnie ważne! Gwarancja satysfakcji to możliwość zwrotu 100% pieniędzy, w przypadku, kiedy zajęcia Ci się nie spodobają. Zwrotu możesz dokonać po odbyciu pierwszych zajęć, a najpóźniej przed rozpoczęciem Twoich drugich zajęć. Chęć zwrotu zgłasza się mailowo, zgodnie z tym co w regulaminie. 

Co, jeśli mimo uczestnictwa w zajęciach nie zadowala mnie wynik matury?

Jeżeli w dniu wyników matury otrzymasz wynik, który Cię nie zadowoli i uznasz, że Turbo Szkoła nie spełniła Twoich oczekiwań możesz ubiegać się o zwrot 100% kwoty. Jednak uczestnicząc w zajęciach sumiennie i aktywnie, Twój wynik na maturze powinien się naprawdę podnieść! Szczegóły gwarancji satysfakcji określa regulamin.

Jak prowadzone są zajęcia w Turbo Szkole?

Każde zajęcia w Turbo Szkole trwają 60 minut. Rozpoczynamy je od krótkiego quizu na start, żeby dowiedzieć się jaką wiedzę już posiadamy w danym temacie. Następnie nauczyciel przechodzi do zajęć, podczas których skupiamy się tylko na rzeczach ważnych do matury, omawiamy zagadnienia i rozwiązujemy zadania. Na koniec także planowany jest quiz, dzięki któremu zobaczysz jak Twoja wiedza zwiększyła się po zajęciach! W czasie zajęć jest dostępny czat, na którym możesz zadawać pytania i komunikować się z nauczycielem oraz uczestnikami.

Jak wyglądają konsultacje?

Konsultacje odbywają się na platformie Discord w specjalnie dedykowanej grupie dla każdego przedmiotu. Odbywają się one bezpośrednio po zajęciach i trwają 60 minut. W czasie konsultacji możesz dopytać nauczyciela o daną lekcję i rozwiać swoje ewentualne wątpliwości!

Czy dostanę jakieś materiały po zajęciach?

Po zakończonych zajęciach otrzymujesz pełen dostęp do nagrania z nich. Nagrania ze wszystkich zajęć w Turbo Szkole dostępne będą dla Ciebie do 31 maja 2024 r.

Mam inne pytanie!

Jesteśmy dostępni mailowo, na messengerze oraz telefonicznie, także nie wstydź się – odpowiemy na każde pytanie!