Zostań Influencerem Maturalnych!

Dołącz do programu i zarabiaj do 10% na każdym poleceniu.

Odtwórz wideo

Dlaczego warto?

Co zyskasz polecając Maturalnych?

Zarabiasz od wszystkich kwalifikujących się zakupów, a nie tylko reklamowanych produktów! Niezależnie od tego czy klient kupi to co reklamowałeś, czy zdecyduje się na coś innego – prowizja i tak wpada na Twoje konto!

Sebastian Peret

CEO Maturalni.com

Polecając możesz TYLKO POMÓC!

100% satysfakcji lub zwrot pieniędzy!

Świetne relacje i zadowolenie uczniów są dla nas jednymi z ważniejszych wartości. U nas masz pewność, że zajęcia Ci się spodobają! Jeśli po 1-wszych zajęciach stwierdzisz, że kurs nie spełnia Twoich oczekiwań napisz do nas maila, a my zwrócimy Ci 100% pieniędzy.

Program poleceń bazuje na zaufaniu – właśnie dlatego stworzyliśmy system, który pozwoli również byś to TY zaufał NAM. Oferujemy szereg gwarancji, z których korzystać mogą osoby, którym polecasz nasze produkty.

Świetne relacje i zadowolenie uczniów są dla nas jednymi z ważniejszych wartości. Polecając Maturalnych innym możesz być spokojny, gdyż praktycznie każdy produkt zawiera gwarancje zabezpieczające satysfakcję użytkownika.

GWARANCJA ZWROTU PIENIĘDZY

Zaufało nam już wielu znanych influencerów!

Moja mama wydała na moje korepetycję kilka tysięcy złotych. Gdyby się dowiedziała, że Wasz kurs za 300 zł dał mi więcej niż te wszystkie korki, to by się chyba załamała.

Monika

Z próbnej z biologii miałam 13%, a maturę w maju napisałem na 74%. Korzystałam tylko z Waszych materiałów, więc pomogliście mi wykręcić 5x wynik na maturze!

Julia

Dzięki Wam zdałem maturę z matematyki, mimo, że nie wierzyli we mnie ani rodzice, ani nauczyciele, ani koledzy z klasy. Dziękuję Wam, jesteście WIELCY.

Tomek

Jeśli chodzi o mój odbiór kursu to mogę dać mocne 20/10. Naprawdę przerósł moje oczekiwania.

Wiktoria