POZIOM PODSTAWOWY

JĘZYK POLSKI

Wszystkie najważniejsze lektury, epoki literacki i motywy.
Wspólnie ćwiczyć będziemy pisanie wypowiedzi argumentacyjnej, a nawet przygotujemy się do matury ustnej.
Wszystko pod okiem najlepszego nauczyciela w Polsce!

Do ustalenia

Dlaczego warto zapisać się na język polski?

Proces nauki

Tak wygląda Twoja droga do zadania matury

Turbo szkoła

Turbo Szkoła - język polski

Turbo Szkoła z polskiego to cykl 25 spotkań z najlepszymi ekspertami maturalnymi. Zajęcia prowadzone będą przez egzaminatorów, metodyków, edu-influencerów i nauczycieli z doświadczeniem.

Każde zajęcia przygotowywane są tak, aby dawały Ci jak największą wartość do matury. Przed rozpoczęciem zajęć otrzymujesz od nas materiały video, które są wprowadzeniem do nadchodzącej lekcji. Otrzymasz w nich na przykład: wstęp do epoki, wstęp do konkretnej lektury czy ogólne zasady dotyczącej danej części egzaminu. Dzięki temu, podczas zajęć skupimy się na przekształcaniu wiedzy na konkretne zadania maturalne z części język polski w użyciu i test historycznoliteracki.

Matura z polskiego to przede wszystkim wypowiedź argumentacyjna. Skupimy się na praktycznym jej pisaniu i rozwijaniu naszych umiejętności w tym zakresie. Przy tej okazji będziemy omawiać szerzej zagadnienia dotyczące lektur, epok i języka. Na start czeka na Ciebie krótki quiz sprawdzający początkową wiedzę. Na koniec także mamy dla Ciebie teścik, który pokaże jak poprawiła się Twoja wiedza po omówieniu danego tematu. Poza zajęciami otrzymujesz także możliwość konsultacji z nauczycielami, w celu zadania dodatkowych pytań i rozwijania interesujących Cię zagadnień. Turbo Szkoła to również przestrzeń do wzajemnej nauki i wsparcia społeczności szkoły, za pośrednictwem grup z języka polskiego.

Sprawdź gotowy plan Twoich zajęć online

Przedsprzedaż

Pakiet roczny

dostęp do 31 stycznia 2024 roku

/ przedmiot podstawowy

/ rocznie

Gwarancja satysfakcji albo zwrot pieniędzy. Zobacz szczegóły.

Kliknij aby zobaczyć co zawiera pakiet

25 godzin lekcji na żywo

Dostęp do nagrań z lekcji do 31 maja

Każda lekcja trwa 60 minut

Czat na żywo w trakcie lekcji

Okazjonalne lekcje z gwiazdami!

Dwie próbne matury!

Przedmioty podstawowe:

Matma

Przedmioty roszerzone:

Matma rozsz

Angielski

Łącznie do zapłaty: 798 zł

Wykup dostęp

Możesz kupić maksymalnie 3 przedmioty.

W jednym miejscu

Zdaj z nami maturę na +90%! Oto nasze przedmioty!

Matematyka podstawowa

Matematyka rozszerzona