Nowoczesna szkoła dla Ciebie

Szkoła, która w 25 godzin przygotuje Cię do matury!

Odtwórz wideo

Cykl 25 spotkań na żywo

Najlepsza kadra w Polsce

Nowoczesny system nauki

Nagrania z zajęć do 31 maja!

Społeczność ucząca się razem

Gwarancja satysfakcji lub zwrot pieniędzy!

Poznaj nas

Dlaczego ten kurs jest taki dobry?

Nauczyciel roku 2021!

Dariusz Martynowicz

Egzaminator CKE

TURBO szkoła to wszystko czego potrzebujesz, by wysoko napisać maturę 2024!

W jednym miejscu

Zdaj z nami maturę na +90%! Oto nasze przedmioty!

Którego przedmiotu potrzebujesz?

Oto twoja ścieżka rozwoju - grafika wymienialna

Benefity

Co konkretnie otrzymasz w ramach Szkoły Maturalnych?

Cykl 25 spotkań z Egzaminatorem CKE!

Zajęcia odbywają się od października, do kwietnia. Raz w tygodniu

Dostęp do nagrań do 31 maja

Każde z 25 spotkań jest nagrywane. Jeśli więc nie będziesz kiedyś mógł przyjść na spotkanie - bez obaw! Będziesz mógł je odtwarzać do 31 maja!

Pytania kontrolne po każdym module

Przygotowaliśmy dla Ciebie różne quizy, dzięki którym jeszcze bardziej utrwalisz poznany materiał.

Gwarancja satysfakcji

Jeśli kurs nie spełni Twoich oczekiwań, napisz do nas na maila. Po pierwszych zajęciach możesz zwrócić pieniądze bez konsekwencji.

Wirtualny nauczyciel 24/7!

Chat GPT specjalnie przygotowany pod bycie nauczycielem "do matury". Dostępny dla Ciebie 24/7!

Darmowe konsultacje!

Jako uczeń TURBO szkoły masz możliwość raz w tygodniu spotkać się z nauczycielem, by zapytać o dowolną kwestię!

Wszystkie typy zadań na maturę

Na każdym z 25 spotkań będziemy rozwiązywać typowo maturalne zadania! Ich selekcją zajęli się egzaminatorzy CKE oraz doświadzeni nauczyciele!

Sprawdzeni nauczyciele

Każdy z nich przygotowuje do matury od przynajmniej 10 lat. W większości są to egzaminatorzy CKE, którzy solidnie do matury przygotowali już tysiące uczniów.

Gwarancja sukcesu

Jeśli w dniu wyników Twój wynik matury nie spełni Twoich oczekiwań, zwrócimy Ci pieniądze!

Wsparcie społeczności!

Otrzymasz dostęp do dedykowanej grupy na discordzie, gdzie stale czuwa ekspert, który chętnie odpowie na Twoje pytania i wątpliwości.

0 +
Kursantów
Wiedzy potrzebnej na maturę!
Zadowolonych uczniów

Zero ryzyka!

100% satysfakcji lub zwrot pieniędzy!

Świetne relacje i zadowolenie uczniów są dla nas jednymi z ważniejszych wartości. U nas masz pewność, że zajęcia Ci się spodobają! Jeśli po 1-wszych zajęciach stwierdzisz, że kurs nie spełnia Twoich oczekiwań napisz do nas maila, a my zwrócimy Ci 100% pieniędzy.

Dodatkowo, jeśli w dniu wyników matury otrzymasz wynik, który Cię nie zadowoli i uznasz, że Turbo Szkoła nie spełniła Twoich oczekiwań, zwrócimy Ci 100% Twojej wpłaty.

Czy takie warunki brzmią dla Ciebie w porządku?

GWARANCJA ZWROTU PIENIĘDZY

zwrócimy Ci 100% Twojej wpłaty.

Wybierz pakiet dopasowany do Ciebie

Każdy pakiet zawiera:

Semestralny

dostęp do 15 stycznia 2024 roku

/ przedmiot podstawowy

/ rocznie

Gwarancja satysfakcji albo zwrot pieniędzy. Zobacz szczegóły.

Przedmioty podstawowe:

Przedmioty roszerzone:

Matma rozsz

Angielski

Łącznie do zapłaty:

Przedsprzedaż

Całoroczny

dostęp do 31 stycznia 2024 roku

/ przedmiot podstawowy

/ rocznie

Gwarancja satysfakcji albo zwrot pieniędzy. Zobacz szczegóły.

Przedmioty podstawowe:

Matma

Przedmioty roszerzone:

Matma rozsz

Angielski

Łącznie do zapłaty: 798 zł

Wykup dostęp

Możesz kupić maksymalnie 3 przedmioty.

Poznaj nas

Przygotowaliśmy do matury już 250 000 osób! Chętnie pomożemy również Tobie!

Sebastian Peret

CEO Maturalni.com

Benefity

Zobacz co nas wyróżnia

Tradycyjna szkoła

Tak uczyłeś się do tej pory

Turbo Szkoła Maturalni

Tak będziesz uczyć się z nami!

Nasza kadra

W nauce do matury będa Cię wspierać:

Nauczyciele pełni pasji, którzy do matury przygotowali już dziesiątki tysięcy uczniów! To egzaminatorzy CKE, laureaci nagród oraz wybitni edukatorzy!

Czekają na Ciebie między innymi

Wspólnymi siłami!

Szkoła to nie budynek. Szkoła to ludzie!

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation.

Opinie naszych uczniów mówią same za siebie.

Tiktok embed

Opinie uczniów

Zobacz co mówią uczestnicy kursu!

Moja mama wydała na moje korepetycję kilka tysięcy złotych. Gdyby się dowiedziała, że Wasz kurs za 300 zł dał mi więcej niż te wszystkie korki, to by się chyba załamała.

Monika

Z próbnej z biologii miałem 13%, a maturę w maju napisałem na 74%. Korzystałem tylko z Waszych materiałów, więc pomogliście mi wykręcić 5x wynik na maturze!

Julia

Dzięki Wam zdałem maturę z matematyki, mimo, że nie wierzyli we mnie ani rodzice, ani nauczyciele, ani koledzy z klasy. Dziękuję Wam, jesteście WIELCY.

Tomek

Jeśli chodzi o mój odbiór kursu to mogę dać mocne 20/10. Naprawdę przerósł moje oczekiwania.

Łukasz

Poznaj odpowiedzi na najczęściej pojawiające się pytania

Czy to prawdziwa szkoła?

Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur. Excepteur sint occaecat cupidatat non proident, sunt in culpa qui officia deserunt mollit anim id est laborum

Czy cena będzie kiedyś niższa?

Czy jest możliwość zwrotu pieniędzy?

Kiedy otrzymam dostęp do nagrań?